10 найдивніших правил дорожнього руху

10 найдивніших правил дорожнього руху

10 найдивніших правил дорожнього руху

Без сумніву, всі водії знають основні правила поведінки на дорозі: зупинятися на червоному сигналі світлофора, не перевищувати швидкість, а також не сідати за кермо в нетверезому стані. Але у вільній Америці, окрім федеральних законів, кожен штат встановлює для водіїв додаткові правила. Деякі з них варто було б ввести повсюдно, але деякі насилу піддаються логіці.

1. Виск шин

Згідно із законом він заборонений в місті Derby (штат Канзас). Так, якщо ви без видимих на те причин різко зрушите з місця або загальмуєте, а з-під коліс вашого авто доноситиметься характерний звук, то вас можуть оштрафувати на $500 або позбавити свободи на строк до 30 днів. Таким чином місцеві власті хочуть зберегти поверхню дорожнього полотна, яке всякий раз псується від різких маневрів деяких водіїв.

2. Сон в суспільному місці

Штраф в $1,000 або тюремний термін до шести місяців отримає будь-яка людина, яка засне в парку на лаві, на тротуарі або на вулиці каліфорнійського міста Eureka. Це правило офіційно існує в місцевому traffic low.

3. Собача потреба

В місті Thomas (штат Кентуккі) собакам заборонено мочитися на пішоходів, а також на припарковані і рухомі автомобілі. У місцевих законах так і сказано, що це заподіює людям «роздратування, дискомфорт і погано позначається на здоров’ї всій комьюніті». Ймовірно, що подібний акт випустили із-за частих «казусів» з цими домашніми вихованцями. У будь-якому випадку цей закон діє і в наші дні. Згідно йому чотириногий порушник закону підлягає конфіскації, а його власникові загрожує штраф в сумі $500.

4. Парковка навпроти Dunkin Donuts

Вона заборонена в місті South Berwick (штат Мейн). Вас не врятують жодні аргументи типа «Я лише на хвилинку». Вас можуть оштрафувати на $175 або посадити у в’язницю на 30 днів. Варто відзначити, що в місцевих законах давно були визначені зони міста, де паркуватися не можна ні за яких умов. Спочатку торгівельні точки Dunkin Donuts розташовувалися саме в цих місцях, і проблем не виникало. Але коли ця мережа швидкого харчування стала відкривати нові заклади, біля яких дозволялося паркуватися, то велика кількість машин біля них стала блокувати рух іншого транспорту. Тому місцеві власті вирішили проблему одним махом, додавши в законі строчку «No parking in front of the Dunkin Donuts”.

5. Клятва

В місті Rockville в штаті Меріленд не можна виголошувати слово «присягаюся». Якщо це почують інші люди, то порушника чекає штраф $100 або висновок у в’язниці на строк до 90 днів. Заборона відноситься до правил дорожнього руху і діє на тротуарах, вулицях і шосе цього міста. Причину появи такого правила ніхто не називає.

6. Бруд на колесах автомобіля

Порушенням закону вважається, якщо на колесах транспортного засобу є бруд або прилипле сміття. Таке правило встановили в місті Minnetonka в штаті Міннесота. Порушників-бруднуль чекає покарання у вигляді штрафу $2,000.

7. Роздягання в автомобілі

В місті Sag Harbor (штат Нью-Йорк) заборонено переодягатися в автомобілі. Цей населений пункт особливо популярний в літній час, коли на місцеві пляжі спрямовується величезна кількість людей. Любителям позасмагати можна переодягатися лише в строго відведених місцях. Інакше їх можуть оштрафувати на $100 або позбавити свободи строком на три місяці.

8. Катання на роликах

Цього нешкідливого проведення часу позбавлені підлітки в місті Canton (штат Огайо). Вони не можуть кататися по вулицях цього населеного пункту на ськетбордах, роликових ковзанах або інших подібних «транспортних засобах». Порушників чекає штраф до $1,000 і висновок у в’язниці на строк до шести місяців.

9. Відкриті двері автомобіля

В штаті Орегон заборонено тримати двері автомобіля відкритими дуже довго. Незаконно залишати дверці машини відкритими після того, як ви вийшли. Вважається, що це створюватиме перешкоду іншим учасникам руху. Якщо вас зловлять на цьому правопорушенні, то оштрафують на $90 або посадять у в’язницю.

10. Непотріб в машині

В Південній Кароліні в місті Hilton Head вважається порушенням закону, коли водій нагромаджує в своєму автомобілі різне сміття, яке може привабити щурів. Зберігати непотріб також заборонено в будь-яких будівлях і спорудах. Таким чином місцеві власті ведуть боротьбу з щурами. Порушників штрафують на $50, а інколи позбавляють свободи на строк до 30 днів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*