Рейтинг міст з найбільшими пробками

Рейтинг міст з найбільшими пробками

Рейтинг міст з найбільшими пробками

Ми не перестаємо скаржитися на пробки в місті, а столичні власті не перестають з ними боротися. Пробки ж не перестають утворюватися кожні ранок і вечір. Британський портал склав рейтинг найзавантаженіших міст світу, в якому Москва займає восьме місце. Рейтинг був складений на підставі даних з чотирьох джерел: інформації британського ж виробника навігаторів Tomtom, дані Техаського транспортного інституту (Texas Transport Institute), дослідження IBM, яке включало думку 8192 чоловік, і інформацію від компанії INRIX, яка поставляє дані про пробки в режимі реального часу. В результаті британський портал склав список 15 великих і не дуже міст світу, в яких водії частіше і найдовше стоять в пробках.

На першому місці в рейтингу фігурує Сан-Паоло. Наочна ілюстрація заслужене на лідерство Бразільського міста – 165-мильна пробка, яка була зафіксована в 2008 році. На другому місці розташувався Пекін. Не дивлячись на багаточисельні зусилля, що робляться китайським урядом, столиці Піднебесною так і не удається впоратися з пробками. Рекордним випадком стала 60-мильна пробка, яка трималася 10 днів. Замикає трійку лідерів Брюссель, вже другий рік визнається найзавантаженішим містом Європи. І трафік в столиці Бельгії продовжує зростати. В порівнянні з минулим роком завантаженість доріг виросла на 1,2%.

На четвертому місці – Париж. Щороку місцеві водії витрачають 70 годин в пробках. П’яте місце віддане Варшаві. За даними Tomtom 38,1% дорожній мережі цього міста постійно переобтяжені транспортом.

Шосте місце займає Мехіко. Опитані IBM 8192 чоловік визнали це саме густонаселене місто світу другим найбільш завантаженим. На сьомому місці – Лос Анжелес.

На восьмому місці розташувалася Москва. Дев’яте займає британський Лондон, мер якого також робить відчайдушні спроби зменшити трафік. Місцеві водії проводять в середньому 54 години в пробках (у рік). Замикає десятку Нью Делі. Респонденти Ibmособенно відзначали відсутність порядку на дорогах цього індійського міста.

Нью-Йорк відкриває другий десяток в рейтингу. Дві «найповільніші» дороги США в години списів знаходяться саме в цьому місті. У список попав і Йоханнесбург, розташувавшись на 12-м-коді місці. Наповнений скутерами Бангкок – на 13-м-коді. Що періодично зустрічаються на дорогах загального користування слони лише додають екзотики.

Столиця США, Вашингтон, розташувався на 14-м-коді місці. І замикає рейтинг невелике польське місто Вроцлав. Невелика по протяжності дорожня мережа цього міста переобтяжена на 33,1%.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*