5 СПОСОБІВ ПОДОВЖИТИ МАКІЯЖ

Ти плануєш веселитися всю ніч безперервно? Переконайся, що твій макіяж триматиметься до самого ранку. У цьому тобі допоможуть наші прості поради.

МАКІЯЖ

МАКІЯЖ

1. Перш ніж наносити макіяж, зволож шкіру і припудри віка – засіб видалить шкірний жир, який розчиняє косметику. Деякі тіні, якщо їх наносити вологою кистю, тримаються довше і виглядають яскравішими.

2. Шукай косметику з позначкою Long Lasting (не плутати з позначкою Waterproof) – в ній більше пігментів, вони дрібніше і містять силіконові масла. За рахунок цього засобу краще закріплюються на шкірі.3. Головний етап створення стійкого макіяжа – нанесення основи. Легкий крем-гель фіксує пігменти, зберігаючи їх протягом дня. На жаль, і цей засіб може випаровуватися. Щоб продовжити стійкість відразу після нанесення його на шкіру, пріложітк особі вологий рушник. Так ти допоможеш основі проникнути глибше в пори.

4. Якщо у тебе сльозяться очі, використовуй водостійку туш (з позначкою Waterproof) – вона відштовхує вологу ззовні. Починай фарбувати вії від коріння, а потім переходь до кінчиків, злегка їх підкручуючи.

5. Візажіст Бобі Браун фарбує губи двічі: спочатку наносить легкий шар помади, заштриховує його контурним олівцем відповідного кольору, а потім покриває ще одним шаром засобу. Віск, що міститься в олівці, фіксує макіяж.

Комментарии закрыты.