Лили Олдрідж і Марта Хант знялися в новій рекламній кампанії Victoria’s Secret

Моделі продемонстрували вироби з нової колекції бренду

Лили Олдрідж і Марта Хант знялися в новій рекламній кампанії Victoria's Secret

Лили Олдрідж і Марта Хант знялися в новій рекламній кампанії Victoria’s Secret

Американський бренд Victoria’s Secret випустив нову колекцію нижньої білизни і одягу для сну мінімалістського дизайну, що складається з декількох ліній, об’єднаних слоганом «Less is more», – «Краще менше та краще». У рекламній кампанії взяли участь відразу декілька моделей, включаючи Лілі Олдрідж (Lily Aldridge) і Марту Хант (Martha Hunt).Днями бренд представив два відеоролики, знятих на підтримку колекції. У одному з них Хантів розповідає подрузі про те, що з нею недавно сталося. Вона базікала зі своїм бойфрендом по телефону, але він так їй набрид, що модель залишила телефон на ліжку і вийшла з квартири забрати посилку. Двері закрилися, і вона залишилася на сходовій клітці, звичайно ж, в одній нижній білизні. Дівчина не розгубилася і відправилася до сусіда зверху по допомогу.

У іншому відео Олдрідж виступає в ролі незграбного кухаря. Вона готує обід з трьох блюд для своїх гостей, але постійно проливає що-небудь на себе, тому їй доводиться часто переодягатися і стояти у плити в нижній білизні.

«Мені подобаються вироби з нової колекції, тому що вони класично красиві і роблять нас природнішими, – відзначила Олдрідж в одному з інтерв’ю. – Це те, що ми хочемо носити щодня».

Комментарии закрыты.