8 простих правил для повноцінного сну

Солодкий і міцний сон — що може бути приємно! 9 простих правил для повноцінного сну допоможуть вам відчувати себе на все сто!

8 простих правил для повноцінного сну

8 простих правил для повноцінного сну

1. Лягайте спати до опівночі.
Такий сон в два рази коштовніше. Саме в цей час організм відпочиває краще всього. У нім відбувається відродження кліток і виділення шкідливих речовин.

2. Спите в середньому 8 годин.
У ці години сон має бути безперервним і спокійним, оскільки справжній відпочинок настає лише через декілька годинників після засипання.

3. Звільнитеся від неприємних думок і турбот.
Не читайте книг, що хвилюють, не дивитеся фільмів, що хвилюють, — це перенавантажує підсвідомість і викликає болісні сновидіння.

4. Не їжте на ніч.
Особливо рясну їжу. Під час сну всі живильні речовини перетворюються на зайві жирові відкладення. Вечеряйте за декілька годинників до сну, приймайте легку їжу.

5. Спите в повній темноті.
Запніть щільні завіси. Добре, якщо стіни кімнати не забарвлені в дуже світлі тони.6. Створіть ідеальну температуру.
А саме — близько 20 градусів. Температура вище або нижче за цей рівень стане причиною неспокійного сну і неприємних сновидінь.

7. Впустите свіже повітря.
У добре провітреній кімнаті чоловік завжди спить здоровішим сном. У гарну погоду спите з відкритими вікнами, а в погану — добре провітрите спальню перед сном.

8. Спите на рівному ліжку.
Високі подушки і дуже м’які матраци приводять до викривлення хребта і заважають тілу розслабитися. А тверде ліжко стимулює діяльність шкіри, оберігає від опущення печінці. Ліжко має бути як мінімум на 20 см довше за тіло сплячої на ній людини.

Комментарии закрыты.