Як не погладшати за осінь і зиму?

Як не погладшати за осінь і зиму?

Як не погладшати за осінь і зиму?

✔ Перш за все, їжа має бути живильною. Наприклад, можна замінити уранішню булочку порцією каші, яка наповнить організм енергією і не нагородить зайвими калоріями.

✔ Харчуватися потрібно правильно. Не потрібно з’їдати весь об’єм денної їжі за один раз. Їжте по трохи кожні чотири години.

✔ Включите в свій раціон фрукти, овочі, зелень, зелений чай. Не забудьте і про сухофрукти.

✔ Їжте супи. Окрім того, що вони вас зігріють, так ще і не дадуть вам видужати. Учені встановили, що вода, що міститься в їжі, в порівнянні з тією, яку ми просто п’ємо, уповільнює процес переварювання їжі і у результаті, відчуття ситості довше нас не покидає.

✔ Не пийте багато кави, надлишок кофеїну приводить до надмірного накопичення жиру в організмі. Щоб зігрітися пийте трав’яний чай.

 


 

✔ Прагніть при першій-ліпшій можливості гуляти вдень, щоб отримувати в повному об’ємі норму денного світла. Недолік світла, є причиною зниження рівня серотоніна, (гормону щастя) дефіцит якого у свою чергу може викликати напад підвищеного неутамованого апетиту.

✔ Вживайте якомога більше їжі, що містить білок, який сприяє в боротьбі з голодом.

✔ Гостра їжа сприяє спалюванню ваги, так що можна побалувати себе мексиканськими блюдами що містять перець.

✔ Пам’ятаєте і про воду. У прохолодний період організм теж сильно потіє, як і влітку, тобто, втрачає багато рідини. У зв’язку з цим потрібно прагнути поповнювати його запаси, випиваючи 6-8 стаканів води в день.

Комментарии закрыты.