10 варіантів ванн для схуднення

Приймати такі ванни не слід частіше 3 раз на тиждень. Рецепти прості, але дія їх помітно буде вже з першого разу.

10 варіантів ванн для схуднення

10 варіантів ванн для схуднення

1. Ванна Клеопатри
Закип’ятите літр молока і додайте в нього приблизно 100 г меду. Зробіть ськраб з 150 г сметани і 150 г морської солі. Натріться соляною сумішшю, потримаєте її 10-15 хвилин, змийте. Додайте у ванну медове молоко. Приймайте ванну 20-25 хвилин. Така процедура сприяє омолоджуванню шкіри і доданню їй пружності.

2. Ванна з гірчицею
Стакан гірчиці розведіть з теплою водою до консистенції рідкого тесту і вилийте у ванну. Приймайте ванну не більше 10 хвилин. Потім відразу прийміть теплий душ і закутайтеся в ковдру не менше, ніж на півгодини.

3. Голлівудська ванна
Збийте віночком яйце і півстакана гелю для душу, додавши в суміш 1 чайну ложку ваніліну. Всі разом медпенно вилийте у ванну під струменем води. Ванна позитивно впливає на загальний обмін речовин.


4. Ванна з липового цвіту
Заварите липовий збір (можна в пакетиках) і дайте наполягатимуть 40 хвилин, потім додайте у ванну. Приймають таку ванну не більше 20 хвилин.

5. Содова ванна
Візьміть 200 г харчової соди і 300 г куховарської солі, змішайте їх, а потім висипте у ванну з теплою водою. Содову ванну для схуднення приймають не більше 10 хвилин. Не слідує ні є, ні пити за 2 години до і протягом 2 годин після цієї ванни. Після содової ванни приляжте в ліжко під ковдру хвилини на 40.

6. Ванна з висівок
1 кг висівок необхідно заварити в 2 літрах молока з додаванням 1 столової ложки меду. Вилийте отриману суміш у ванну. Ванна з висівок для схуднення вважається однією з кращих омолоджуючих ванн, прекрасно освіжаючих і підтягуючих шкіру, приймати її потрібно не більш за півгодини.

7. Хвойна ванна
Розчините у воді, налитій у ванну, 50-70 г хвойного порошку. У аптеці можна придбати рідкі і тверді (брикети або пігулки) екстракти хвої. Приймають таку ванну протягом 15-20 хвилин, вона добре тонізує.


8. Вітамінна ванна
В теплу ванну налийте 1 літр соку, краще всього апельсинового. Час прийняття цієї ванни необмежено, у міру охолодження ви можете додати гарячої води. Проте будьте уважні, можлива легка алергічна реакція у вигляді роздратування – шкіра у воді трохи свербітиме, в цьому випадку припините прийняття ванни.

9. Рожева ванна
Наповните ванну водою температури не більше 45 градусів. Додайте пелюстки троянд і декілька крапель трояндової олії. Воно допоможе ліквідовувати стан сухості і стянутості шкіри після прийняття ванни. Для посилення ефекту від процедури можна додати в рожеву ванну літр молока. Приймають таку ванну 10-20 хвилин.

10. Скипідарні ванни
Скипідарні ванни підвищують пружність шкіри вже після перших вживань. Роблять їх на основі емульсії, що набуває в аптеці, для скипідарних ванн. Потрібно слідувати інструкції до емульсії відповідно до вашого типа артеріального тиску. Людям з підвищеним тиском рекомендовані ванни на основі жовтого скипидару, а білий скипидар підійде тим, у кого тиск нормальний або знижений. Такі водні процедури окрім іншого ще і прекрасний засіб для зміцнення імунітету.

Комментарии закрыты.