ЛОЖКОВИЙ МАСАЖ

Чим же він такий хороший? Тим, що за допомогою нехитрих пристосувань (ложка, вода і масло) в домашніх умовах можна добитися дивних результатів: вивести з тканин зайву рідину, поліпшити кровообіг, зробити шкіру більш пружною і еластичною, а контуру обличчя повернути чіткість.

ЛОЖКОВИЙ МАСАЖ

ЛОЖКОВИЙ МАСАЖ

Цей дивний спосіб омолоджування шкіри розрахований на 10 днів і випробуваний неодноразово.

Інгредієнти:
— 1 стакан оливкового масла
— 1 стакан гарячої води
— 1 столова ложка
— пара серветок
— 1 стакан апельсинового соку

 


 

Сік випийте прямо перед процедурою, побажайте собі доброго здоров’я, приступайте до головного таїнства.

Поміщаємо ложку в гарячу воду. Переконавшись, що метал став гарячим, витираємо ложку серветкою і опускаємо в оливкове масло.

Дістаємо її і, переконавшись, що ложка трохи остигнула (стала теплою), легкими рухами без натиску починаємо погладжувати обличчя опуклою стороною.

Звичайно зовсім не обов’язково використовувати цілий стакан оливкового масла. Головне, щоб ложка була добре умочена в масло.

Так само можна масло нанести акуратно відразу на обличчя, а потім пропрасувати шкіру ложкою. Таким чином, ви розгладжуєте зморшки, не розтягуючи при цьому шкіру. Почніть з дрібніших зморшок.

Масажувати в перший день слід 1 хвилину, додаючи по хвилині щодня.

 


 

Після масажу промокніть обличчя серветкою і накладете маску на 15 хвилин.

Маска:
— 1 яєчний жовток
— 1 чайна ложка оливкового масла
— 0,5 чайної ложки лимонного соку
— 1 чайна ложка міцної заварки

На наступний ранок нетерпіння змусить вас підійти до дзеркала, але не чекайте негайного результату. Обов’язково перевірте як ваша шкіра перенесла процедуру, чи не з’явилося почервоніння.

Якщо з’явилися явні ознаки алергії, процедуру слід припинити, щоб через декілька днів спробувати знову.

І через 10 днів регулярних процедур ви можете досягти бажаного результату. Проте, цей спосіб розгладження зморшок, можна застосовувати не лише з оливковим маслом. Можна брати все, що у вас є під рукою натурального і такого, що містить жири!

Це можуть бути вершки, сметана, вершкове масло! Загалом все, що є в холодильнику! Ну звичайно ж бажано що б всі ці продукти були натуральними, і вершки справжнi, а не соєві.

Комментарии закрыты.