7 продуктів, які не бажано зберігати в холодильнику

Холодильник – геніальне творіння людства, яке дозволяє продуктам довше зберігати свіжість. Але не всі продукти можна зберігати в холодильнику. Деякі продукти в охолодженому вигляді не принесуть жодної користі, а можливо і навпаки.

Холодильник

Холодильник

Хліб

Хліб є одним з продуктів, які марно класти в холодильник. Там він не лише не продовжить своє «життя», але і швидше зачерствіє. Краще всього зберігати хліб при кімнатній температурі, і не більш 3-х днів.

Часник

Часник в умовах холодильника може загнити від вологи. Зберігають часник в будь-якому сухому місці, наприклад на полиці в коморі. Термін зберігання цього продукту не більш 2-х місяців за умови правильного зберігання і хорошої вентиляції.


Гострий соус

Гострі соуси так само можна зберігати і поза холодильником. Вони містять в собі природні консерванти, такі, як оцет, сіль, прянощі. Деякі гострі соуси можуть зберігатися в коморі аж до 3-х років.

Картопля

Картоплі так само не місце в холодильнику. При дії низьких температур крохмаль, що міститься в картоплі перетворюється в цукор, що не дуже добре вплине на його смак. Зберігаєте його в коморі обов’язково в паперовому пакеті, оскільки в поліетиленових він може зіпрівати і зіпсуватися.

Помідори

Всі ми звиклися зберігати томати в холодильнику, але як виявилось, цього робити не можна. Річ у тому, що помідори теплолюбиві рослини, а холод їм лише шкодить. Зберігаєте помідори прямо на столі, але старайтеся, щоб прямі сонячні промені на них не потрапляли.


Лук

Лук використовують при приготуванні майже всіх блюд, і холодильник не личить як місце його зберігання. Зберігаєте його в тканинній сумці, або сітці-сіточці, забезпечуючи, таким чином, хорошу циркуляцію повітря для провітрювання лука. Не варто так само забувати, що лук переважно зберігати в темному місці, і подалі від картоплі, тому, що він провокує гниття лука.

Кава

Помилка багатьох людей в тому, що кава саме місце в холодильнику. У холодильнику може накопичуватися конденсат, що діє на каві не кращим чином – він відволожується, і утворюються грудки. До того ж він володіє досить сильним запахом, і якщо не хочете, щоб всі ваші продукти пахли арабікой – зберігаєте каву в коморі в герметичному контейнері. Будьте уважні вибираючи місце для зберігання того або іншого продукту. Деяким з них буде зовсім не комфортне в холодильнику.

Комментарии закрыты.