Дельвінь і Дженнер відмовилися брати участь в шоу Victoria’s Secret

Не дивлячись на те, що шоу Victoria’s Secret стабільно стає однією з найяскравіших модних подій року, деякі моделі зовсім не рвуться в нім брати участь. Так, Кара Дельвінь, що дебютує на показі білизняного бренду торік, і Кендалл Дженнер, яка повинна була дебютувати в цьому, не вийдуть на подіум. Хочете знати, чому?

шоу Victoria's Secret

Другого грудня відбудеться грандіозне шоу білизняного бренду Victoria’s Secret. Проте цього року організаторам доведеться гарненько постаратися, щоб здивувати публіку. Адже деякі моделі вже відмовилися від участі в показі. Зокрема, суперпопулярна Кара Дельвінь і Кендалл Дженнер. Остання ще жодного разу не працювала для марки, проте ходили чутки, що в грудні початкуюча, але вже успішна манекенниця дебютує на шоу.

Чому ж красунь не буде на дефіле Victoria’s Secret?

Річ у тому, що традиційний показ Chanel Metiers d»art цього року теж буде другого грудня. Кожного разу шоу проходіт в новому місті, якому і присвячується колекція. Цього разу вибір Карла Лагерфельда ліг на Зальцбург. А ось показ Victoria’s Secret відбудеться в Лондоні — вперше за історію бренду.

Недивно, що і Кендалл, і Кара вважали за краще Chanel білизняному бренду. Дельвінь зв’язує дружба з Лагерфельдом, а Дженнер почала кар’єру подіумной моделі всього два сезони назад, і участь в дефіле найвідомішого французького модного Будинку для неї дійсно зараз актуальніше, ніж барвисте шоу Victoria’s Secret — упевнені, навіть без цих двох красунь воно вийде прекрасним. А якого показу ви чекаєте більше — Chanel або Victoria’s Secret?

Комментарии закрыты.