Шопінг удвох, або як полегшити чоловічу «долю»

Шопінг удвох, або як полегшити чоловічу "долю"

Шопінг удвох, або як полегшити чоловічу «долю»

Що жінці – радість і драйв, то чоловікові – стрес і жах. Такі «різно заряджені» емоції стосуються шопінга, коли участь в нім беруть двоє – «він» і «вона». Як же примирити чоловічу половину з цим приємним процесом і полегшити їх долю, розповість Prostolady.

Так вже склалося, у нас, жінок пристрасть до шопінгу невигубна. Навіть психологи в один голос стверджують, що кращого «антидепресанту», ніж шопінг, наука не винайшла. Співробітники психологічного центр Британії вивчали, чому багато жінок інколи купують собі багаточисельні непотрібні речі. Учені зробили вивід, що похід за покупками допомагає жінкам позбавитися від стресу і навіть запобігти різного роду збої гормонального фону.

А ще  — жінки обожнюють вибирати, і роблять це не лише для себе, але і для будинку, для дітей, улюбленого мужа і навіть його мами. Так, що подібна пристрасть сповна виправдана.

Але інколи, все-таки виникає необхідність спільного походу по магазинах. Потрібно, наприклад, вибрати дарунки родичам і друзям, сезонні обновки, те, що неможливо зробити жінці поодинці. І ось настає цей момент, коли потрібно повідомити мужа про плани відвідати магазини удвох. Щоб уміло провести цю «операцію» поважно знати: «чому чоловіки не люблять ходити з жінками по магазинах?»

Чому чоловіки не люблять ходити з жінками по магазинах?

Багато жінок на своєму досвіді знають, як часто спільний шопінг закінчується незадоволеністю, обуреннями і навіть сварками з улюбленим чоловіком. Тому поважно знати чому це відбувається?

Відповіддю на питання є різний психологічний підхід чоловіків і жінок до процесу вибору товарів. Так, і орієнтири теж різні.
Якщо чоловік, через свою розсудливість і практичність, йде в магазин за придбанням конкретної речі, то жінка йде купити «чого-небудь», не маючи спочатку чіткого уявлення про предмет покупки. То хіба з вами ніколи не траплялося: плануєш купити сумочку і косметику, а в результаті повертаєшся з «шаленими чобітками» і «чудненькимі сережками».

Чоловік раціональний, він повинен прийти в потрібний відділ, за три хвилини прийняти рішення про покупку, розплатитися, і відправитися по своїх важливіших справах.

Більш того, перш, ніж відправитися за покупкою, чоловіки «прориють» весь інтернет, всі форуми, отримають вичерпну інформацію про річ, що цікавить їх, і, лише потім відправляться її набувати. Точні орієнтири і точні координати!

Шукати щось особливе, бігати у пошуках розпродажів і знижок – це не для нього! А що роблять жінки? Одна за одною примірки, порівняння, складний вибір, довге спілкування з продавцями – все це для  чоловіків невиносимо,на них нападає нудьга і смуток, після чого вони стають понад дратівливими. Саме з цієї миті і починаються розбіжності. Як же знайти компроміс?


Компроміс в порятунок

Отже, якщо вже ви вирішили піддати свого улюбленого чоловіка випробуванню шопінгом, поступите так само раціонально і продумано, як це робить він сам. Заздалегідь відвідаєте магазин або торгівельний центр, куди плануєте попрямувати з чоловіком і намітьте  предмети або речі, які передбачаєте купити. Це скоротить витрати часу надалі і, звичайно, збереже його і ваші нерви. Він оцінить таку «конкретику».
Виберіть оптимальний час для походу по магазинах. Бажано, щоб було поменше людей, штовханини і черг. Від шуму і мигтіння чоловіки випробовують сильний дискомфорт. Якщо ви відчуваєте, що процес затягується і ви не можете до кінця визначитися з покупкою, зробіть невеликий передих.Зайдіть в кафе і за чашкою кави обговорите все «за і проти». Пауза обов’язково благотворно вплине на вас обох і дозволить знайти рішення.

З вашого боку буде дуже правильно, якщо під час спільного шопінга ви не скуповуватимете всякі дрібниці, інакше, обопільний стрес забезпечений. Чоловіка не виносять ці дрібні покупки у великій кількості.
Вибираючи речі для чоловіка, не пропонуйте йому відразу приміряти велику кількість — він втрачатиметься і тоді не зможе визначитися. А це теж привід для сплеску емоцій.

Якщо ваш супутник під час шопінга захоче заглянути в «чоловічі відділи», не чиніть опір і прийміть участь разом з ним, наприклад, з «оглядом» спортивної екіпіровки  або  автокосметики.

Здійснивши запланований спільний шопінг, не забудьте зробити «завершальний акорд» — поблагодаріте свого коханого за те, що знайшов час і допоміг вам діловою радою, своєю участю, а головне – за те, що ви разом так добре провели час.

І тоді наступного разу він із задоволенням відправиться з вами за покупками.

Автор: Ірина Тітова
Джерело: Prostolady.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*