Не провалитися в останню мить: як пройті співбесіду

як пройті співбесіду

як пройті співбесіду

Резюме складене, відправлене, працедавець зацікавився Вами і тепер попереду останній етап – співбесіда. Як здолати останню перешкоду на шляху до роботи своєї мрії – поради дає Prostoman.

Телефонна розмова

Дзвінок від працедавця може прозвучати коли завгодно, але готовим до нього треба бути завжди. Не забувайте, що телефонна розмова – це перше особисте спілкування з працедавцем, і вже на цьому етапі треба постаратися справити добре враження.

Під час спілкування по телефону можна відразу з’ясувати деякі деталі з приводу вакантної посади, можливо, ця робота вам і не личить – заощадьте і свій час, і час працедавців.

Поцікавтеся, у кого ви проходіть співбесіду і куди можна передзвонити, якщо вам потрібно буде перенести час зустрічі.

Перед тим, як домовитися про точний час співбесіди, пригадаєте, чи немає у вас інших планів на той час, яке вам пропонує працедавець. Якщо цього дня у вас призначені ще співбесіди з іншими працедавцями, тоді сплануєте графік так, щоб між співбесідами було не менше двох-трьох годин.

В кінці уточните, чи треба принести з собою деякі документи.

Підготовка

Спершу, підготуйте необхідні документи. Навіть якщо в телефонній розмові вас не просили брати з собою якісь або документи, захопите, на всяк випадок, один екземпляр резюме
.
Обов’язково ознайомтеся з інформацією про компанію – її історією, напрямами діяльності, поточною ситуацією в галузі і положенням підприємства в ній. Якщо ви продемонструєте ці знання на співбесіді, інтерв’юєр переконається в серйозності ваших намірів отримати роботу в цій компанії.

Подумайте про всі питання, які вам можуть задати і продумайте найкращі відповіді на них.

•    Приклади питань, що часто ставляться
•    Розкажіть коротко про себе.
•    Назвіть ваші сильні і слабкі сторони.
•    Чим ви займалися на попередньому місці/місцях роботи?
•    Причина вашого звільнення.
•    Якщо ви працюєте на даний момент, чому хочете змінити місце роботи?
•    Ваші досягнення на попередньому місці роботи? Які були невдачі?
•    У вас бували конфлікти з колегами, начальством? Чому? Чим це закінчилося?
•    Чи володієте ви потрібними якостями, досвідом для цієї посади?
•    Ваші найбільші досягнення?
•    Чому ви хочете працювати саме в нашій компанії?
•    Що ви можете дати нашій компанії, чому ми повинні узяти саме вас?
•    Ви успішна людина, чому?
•    Ким ви бачите себе через 5/10/15 років?
•    Якби ви могли щось в собі змінити (характер), що б ви змінили?
•    Розкажіть свій улюблений анекдот
•    Ваше хобі.
•    Чи багато у вас друзів?


Не слід давати негативні відгуки про колег і керівників з минулої роботи, обмежтеся нейтральними висловами: відсутність можливостей для професійного зростання, нерегулярні грошові винагороди, віддаленість від будинку, незручний графік роботи і тому подібне Не розповідайте лише суцільний негатив про свого начальника.

Не слід описувати лише свої сильні сторони, не згадуючи про слабких. Проявите  самокритичність, проте розкажіть, що зробили або робите для виправлення своїх негативних якостей.

Проглянете ще раз вимоги по вакансії і сформулюйте по кожному пункту перелік знань, навиків, щоб максимально відповідати портрету ідеального кандидата. Якщо працедавець не надав повного переліку вимог, поглянете схожі вакансії в інтернеті.

Якщо у вимогах по вакансії було вказано знання іноземної мови, продумайте відповіді на ці питання і на цій мові.

Підготуйте заздалегідь питання, які ви хотіли б задати працедавцеві.

Співбесіда

Жодних гулянок і посиденьок напередодні співбесідою! Не думайте, що це залишиться непомітним.

«Зустрічають по одягу, проводжають по розуму» — поганий зовнішній вигляд із самого початку може набудувати працедавця проти Вас.

Не обов’язково одягати строгий діловий костюм, навпаки, багато hr-менеджерів можуть порахувати його недоречним на співбесіді. Надіньте охайний одяг в діловому стилі. Не забудьте про чисте волосся і доглянуті нігті, начищене взуття. І жодних господарських сумок, сіточок, пакетів з продуктами.

На співбесіду краще прийти ледве раніше, але не запізнитися. Якщо розумієте, що запізнення не уникнути, повідомите про це якомога раніше і, у разі потреби, перенесіть зустріч на інший час.

Якщо ви вирішили взагалі не приходити на співбесіду і передумали влаштовуватися на роботу в цю компанію, то все одно повідомите про це. Не псуєте свій імідж, хто знає, може колись ви захочете працювати в цій конторі або «наткнетеся» на цього кадровика при прийомі на роботу у іншому місці.

На час співбесіди відключите мобільний телефон.

Уважно слухайте питання, які вам задають, не перебивайте, починайте відповідати лише коли менеджер по персоналу або інша особа, з якою ви проводите співбесіду, закінчать говорити. Якщо питання не ясне до кінця, не бійтеся уточнити питання.

Відповідаючи на питання, прагніть бути лаконічним, говорите по суті. Проте уникайте дуже коротких відповідей або простих «так і ні», завжди роз’яснюйте свою відповідь.

Якщо вам здається, що кадровик забув запитати у вас щось важливе (менеджери по персоналу у великих компаніях часто самі слабо орієнтуються в особливостях всіх посад), можете самостійно акцентувати увагу, що ви володієте дуже потрібними і корисними навиками, досвідом.

Не будьте дуже серйозним, трохи ненав’язливого гумору, посмішок в діловій розмові, зроблять зустріч приємнішою і поліпшать враження кадровика про Вас. Крім того, це покаже, що ви спокійна і упевнена в собі людина.

Постарайтеся поводитися природно, але не забувайте, що ви на діловій зустрічі. Не намагайтеся поводитися за «шаблоном», який ви від когось почули або прочитали в книзі «Як пройті співбесіду». Дослідний hr-менеджер побачить, що ви граєте, відповідаєте завченими фразами.
Не намагайтеся брехати, перебільшувати свої досягнення і навики. Навіть якщо це не спливе на співбесіді, випробувальний термін вам буде важко пройті.

Не починайте співбесіду з питань про умови праці і розмір заробітної плати. По-перше, швидше за все вам самі розповідять про це, по-друге, ці і інші питання можна буде поставити, коли вам нададуть таку можливість, як правило, ближче до кінця зустрічі.

Поцікавтеся про перспективи кар’єрного зростання і свого розвитку в компанії. Взнайте, які програми по вченню або підвищенню кваліфікації співробітників існують в компанії. Так ви виглядатимете серйозною і цілеспрямованою людиною і дасте зрозуміти, що зв’язуєте своє майбутнє на найближчі роки з цією компанією.

Будьте готові, що відразу услід за співбесідою з менеджером по персоналу вас можуть запросити на зустріч з іншими посадовими особами. Вас можуть запросити прийти і в інший день на наступну частину співбесіди. Всього таких етапів може бути до трьох-чотирьох.

В ході зустрічі з керівником структурного підрозділу, як правило, уточнюються професійні навики кандидата, його психологічна сумісність, організаційні питання.

Право на рішення про прийом на роботу відібраного кандидата може бути делеговане (залежно від посади, на яку його приймають) або керівникові структурного підрозділу, або менеджерові по персоналу, або залишено за топ-менеджером компанії.

Тому, приходивши на інтерв’ю з кожним новим представником компанії, ведіть собі так і розповідайте про себе стільки, неначе співбесіда лише почалася. Якщо Ви переконали менеджера по персоналу в тому, що личите на цю вакансію, не означає, що думки кадровика телепатично передалися топ-менеджерові, який, можливо, едінолічно прийматиме рішення, кого брати на роботу.

Прощаючись після закінчення співбесіди, обов’язково поблагодаріте за надану можливість пройті співбесіду в даній компанії незалежно від остаточного вибору, який зробить працедавець.

Якщо на роботу вас не прийняли, постарайтеся зрозуміти, що ви могли зробити неправильно, але убиватися теж не стоїть, можливо, компанія просто шукає іншу людину. Пам’ятаєте, що будь-яка співбесіда — неоцінимий досвід.

При цьому пам’ятаєте, що на співбесіді не лише працедавець дивиться на вас, але і ви на нього. Якщо ви відчуваєте, що це не ваша фірма, тут ви не отримаєте, чого хочете, то краще відразу відмовіться від цієї роботи.

Автор: Іван Никітченко
Джерело: Prostoman.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*