Читай по губах: Що форма губ розповість про вас

Японське прислів’я свідчить, що губи не менш красномовні, чим очі. Про це згадував і Арістотель, який побачив взаємозв’язок між формою губ і внутрішньою енергією людини. Так в Древній Греції виникла фізіогноміка – метод опису особи і якостей характеру, виходячи з рис обличчя і його вираження.

Читай по губах: Що форма губ розповість про вас

Читай по губах: Що форма губ розповість про вас

Вражаюче, але такі дрібниці, як куточки губ, розмір рота, яскравість шкіри, вигин, товщина і геометрія губ можуть видати в людині наполегливість і слабкість, чуттєвість і твердість, дурість і пихатість. Які ж губи можуть стати детектором особи?

Повні губи правильної форми у всі часи були ознакою чуттєвості і підвищеної сексуальної енергії. Визнані красуні минулого і сьогодення – Мерілін Монро, Бріжіт Бардо, Ким Бейсингер, Анджеліна Джолі – розбурхують чоловічу уяву пухкими губами, втілюючи підкреслену жіночність і пристрасть до задоволень. Така форма губ характеру для людей, що вважають за краще жити насиченим життям. Все зараз або ніколи – такий їх девіз.

По характеру це капризна натура, яка любить бути в центрі уваги. При цьому володарі повних губ мають тверду волю і відмінно контролюють себе. Дуже часто вони шукають легкості і насолоди, можуть бути цинічні і обачливі в досягненні цілей, але володіють самоіронією. Жінки з такими губами розпещені чоловічою увагою. Але, не дивлячись на схильність до флірту, проявляють себе хорошими дружинами і матерями.

Анджеліна Джолі, Скарлетт Йоханссон

Анджеліна Джолі, Скарлетт Йоханссон

Яких лише пороків не приписують владаркам тонких губ. Але, всупереч стереотипам, зовсім не завжди це завидющі, злісні і корисливі характери. Тонкі губи з м’якими лініями свідчать про надмірно стриману, але чарівну натуру. Вони видають жінок розумних, чесних і скромних. Незрідка вони дотепні, напористі і уперті, але зовсім не злопам’ятні. Їх важко захопити, але самі вони красномовні і гостро виражають свої думки.

Для володарів вузьких губ і маленького рота характерні замкнутість, аскетизм і прозорливість. Людина з вузькими губами схильна критикувати і себе, і інших. Частіше ці люди самотні, незалежні, але абсолютно нездібні проявити силу волі.

Кейт Хадсон, Поппі Дельовінь

Кейт Хадсон, Поппі Дельовінь


Тонкі губи у володаря великого рота говорять про активну натуру, прямолінійність і великі амбіції. Ці люди не бояться ризикувати, тому незрідка здаються войовничими і агресивними. Вони завжди вірні тому, що їх захоплює, сміливо йдуть до своєї мети і переконані, що для цього хороші всі засоби. Із-за строгості характеру вони часто фіксують свою увагу на негативному досвіді життя і скептично дивляться на речі, а насолоди вважають немислимою розкішшю.

Меріл Стріп, Демі Мур

Меріл Стріп, Демі Мур

 

 

Рихлі, злегка розчинені губи говорять про слабовілля. Чим менш чіткі контури в губ, тим менше рішучості і воля в характері їх володаря. Прочинений рот вказує на емоційність і заклик до плотських задоволень. Такі люди непосередні, вразливі і дивляться на життя крізь «рожеві окуляри».

Крістен Стюарт, Меган Фокс

Крістен Стюарт, Меган Фокс

Гармонійні губи, що чітко промальованi, можуть належати тонкой інтеллектуалке, в характері якої поєднується сентиментальність і раціональний початок.

Алессандра Амбросио, Джесіка Альба

Алессандра Амбросио, Джесіка Альба

Опуклі губи – свідоцтво інфантильності і постійних капризів. Така людина досить залежна, слабовільна і недовірлива. Маніпулювати і впливати на цю людину нескладно.

Даутцен Крус, Сальма Хайек

Даутцен Крус, Сальма Хайек

Губи з підведеними куточками свідчать про прекрасний настрій і оптимістичний настрій. Люди з такою формою губ, здається, постійно посміхаються і тому не залишаються довго наодинці. Ті, що оточують відчувають магічне тяжіння до такої життєлюбної натури. Чоловіки з підведеними куточками губ славляться плейбоями, а жінки – майстерними коханками. Людям з такою формою губ зумовлена благополучна життєва дорога.

Сієнна Міллер, Райан Рейнольдс

Сієнна Міллер, Райан Рейнольдс

Опущені куточки губ видають схильність людини до песимізму і смутку. Ці люди всі взяли близько до серця і часто відчувають себе нездібними пережити важкі обставини. Губи з опущеними куточками можуть також говорити про зарозумілість і осуд тих, що оточують, але частіше свідчать про комплекс неповноцінності. Жінки і чоловіки з такою формою губ гостро потребують схвалення, любові і чуйного до себе відношення.

Джорджія Мей Джаггер, Кара Дельовінь

Джорджія Мей Джаггер, Кара Дельовінь

Великий рот характерний для виражених екстравертов. В подібної натури великий апетит у всьому – від фізичних до духовно-інтелектуальних потреб. Вони товариські, доброзичливі, відкрито виражають емоції і самі не залишаються без уваги, до того ж часто проявляють себе як пристрасна натура.

Єва Мендес, Софія Вергара

Єва Мендес, Софія Вергара

Маленький рот характерний людям, звиклим себе обмежувати. Ця натура частіше замкнута і звиклися пригнічувати свої бажання, потреби і думки. У характері їм властиві скритність, підозрілість, строгість і дисципліна. Частіше володарі маленьких губ – інтроверти і схильні втаювати свої переживання.

Коко Роша, Діта фон Тіз

Коко Роша, Діта фон Тіз

Дівчата з повною верхньою губою – природжені кокетки, які уміють себе подати. Ці особи самолюбиві і не бояться труднощів, уміють поводитися в суспільстві і розташовувати до себе співбесідника.

Джулія Робертс, Одрі Тоту

Джулія Робертс, Одрі Тоту

Якщо верхня губа тонша, ніж ніжняя – це ознака непостійності в стосунках. Жінки з такою формою губ люблять жити собі на втіху, марно вимагати від неї сидіти удома і чекати мужа: пошук нових вражень для неї важливіший. Лише гідний з чоловіків здатний змінити відношення такої жінки до подружнього життя.

Ембер Херд, Блейк Лайвлі

Ембер Херд, Блейк Лайвлі

Будь-які асиметричні форми губ прийнято вважати знаком брехливості натури. Можливо, через те, що криві вигини викликають у людей неприязнь. Але, всупереч упередженням, владарки подібних губ часто відрізняються доброю і веселою вдачею.

Голді Хоун

Голді Хоун

 

За матерiалами: http://www.izuminki.com/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*