Безцінний огірок

Безцінний огірок

Безцінний огірок

1. Огірок містить всі необхідні людині вітаміни: В1, В2, В3, В5, В6, вітамін С; фолієвую кислоту, залізо, кальцій, фосфор, магній, калій, цинк.

2. Відчуваєте втому в другій половині дня? Напої з кофеїном вам не допоможуть. Для відновлення сил вам потрібний продукт, який містить вітаміни групи В і вуглеводи. Всі вітаміни групи В містяться в огірках, але, виявляється, огірок містить і вуглеводи. Досить з’їсти один огірок, щоб відновити сили.

3. Вам набридло витирати запітніле дзеркало у ванні після прийняття душу? Перед прийняттям ванни змастіть дзеркало кружечком огірка — воно не запітніє, і у ванні стоятиме приємний запах.

4. Якщо ваш сад часто відвідують шкідливі комахи, покладете кружечки огірка в одноразовий алюмінієвий посуд. З’єднання огірка з алюмінієм викличе хімічну реакцію, в результаті з’явиться запах, який не відчуває людина, але для комах він нестерпний.

5. Ви зібралися йти в басейн, але соромитеся целюліту на ногах? Візьміть 1-2 кружечки огірка і змастіть ці місця. Огірок володіє косметичною властивістю стягувати шкіру на деякий час. Зморшки на обличчі також розгладжуються за допомогою огірка на деякий час, шкіра стає більш пружною.


6. Ви випили алкогольний напій, і у вас сильно захворіла голова. Не пийте більше — по-перше, а по-друге, з’їжте огірок і йдіть спати. Вранці прокинетеся свіжим, без головного болю. Огірок містить і цукор, і електроліт, які разом з вітаміном В регулюють обмін речовин, порушений прийняттям алкоголю і що викликав головний біль.

7. Ви хочете позбавитися від шкідливої звички перекушувати перед сном? Огірки послужили добру службу мандрівникам, мисливцям і коробейникам, яким потрібна була повноцінна їжа на швидку руку.

8. Вас чекає важлива зустріч, але ви не встигаєте начистити взуття. Візьміть кружечок огірка і пройдіться їм по поверхні взуття один раз. Черевики тут же заблищать, як нові. Крім того, огірок містить водостійкі речовини, і в разі дощу ноги не промокнуть.

9. Заскрипіло колесо або двері, а масло Wd-40 закінчилося. Візьміть огірок, змастіть вісь і скрип припиниться.

10. Ви хвилюєтеся перед іспитом? Візьміть огірок, поріжте кружечками і вилийте на нього окріп і подихатимете парами — заспокоїтеся відразу.

11. У вас неприємний запах з рота. Візьміть часточку огірка і пожуйте її протягом 30 секунд. Запах зникне.

12. Крани і газова плита потребують чищення. Візьміть часточку огірка і протріть потрібне місце кілька разів. Поверхня не лише заблищить, але і не залишиться слідів. Крім того, ваші руки і нігті стикнуться з природним матеріалом, а не хімією.

13. Ви написали щось ручкою і помилилися? Візьміть шкірку огірка і обережно зітріть непотрібну букву. Огірок може стерти навіть фломастер.

Комментарии закрыты.