Корисні поради хазяйкам по пранню білизни

Корисні поради хазяйкам по пранню білизни

Корисні поради хазяйкам по пранню білизниКоли стиратимете зимові шерстяні речі, додайте в останню при полосканні воду чайну ложку гліцерину. Шерстяні речі стануть м’якші.

Якщо ви перете в машині кольорову білизну, додайте у воду 2-3 столових ложки звичайної солі. Речі не злиняють, фарби стануть яскравіші.

Одяг з синтетичних тканин вимагає постійного і правильного відходу. Стирати і чистити її треба частіше, ніж вироби з натуральних волокон. Якщо плаття надівалося 5-6 разів, його треба стирати. Викликано це тим, що легка електролізуємость тканині приводить до інтенсивного притягнення пилових часток, а здатність синтетичних волокон вбирати жирові виділення шкіри — до швидкого забруднення внутрішньої поверхні одягу.

Стираючи речі з шерстяного трикотажу, положі­те у воду столову ложку питної соди: вона освіжить колір, вироби, усуне запах поту. За­тем речі ретельно прополощіть.

Білі шкарпетки, гольф прекрасно відіпрається, якщо їх заздалегідь замочити на 1-2 години у воді, в яку додані 1-2 столових ложки борної кислоти.

Щоб махрові рушники і халати були пухнастими, потримаєте їх після прання в підсоленій воді і не гладьте.

При пранні тюлевих завісок до розчину синьки можна додати трохи молока, від цього завіски виглядатимуть, як нові.

Для вибілювання білизни при кип’яченні треба влити 1 столову ложку нашатирного спирту на 10 літрів води.

Прання дрібних речей в дорозі, в готелі найзручніше вести в поліетиленовому пакеті, розминаючи його в руках. Це дозволяє здійснити замочування, економить миючі засоби і істотно знижує ризик пошкодити, наприклад, панчохи або колготки.

Комментарии закрыты.